Naše agentura Community Centrum s.r.o. poskytuje animátorské, organizační a cateringové služby pro děti v celém Zlínském kraji. Náš tým tvoří 15 animátorek, které jsme pečlivě vybrali a vyškolili tak, aby dokázaly skvěle zabavit děti ve věku od 3 do 14 let. Oslavy pořádáme ve vlastních prostorách na Zarámí v centru Zlína nebo na Vámi určených místech. Zorganizujeme pro Vás dětskou párty na klíč nebo Vám poskytneme pouze naše animátory či prostory.

 

  " Během svých vysokoškolských studií na Miami University, Oxford,Ohio v USA jsem se věnovala práci v Shriver´s Center - společnosti zabývající se organizací všech společenských akcí této university, od soukromých večírků pro 8 až po plesy a svatby pro 800 lidí. Milovala jsem tuto práci a postupně se vypracovala z běžné členky týmu cateringu až na zástupkyni hlavní koordinátorky Shriver´s Center. Při organizaci narozeninových party pro mou dceru jsem zjistila, že ve Zlíně chybí kvalitní a zkušený organizátor oslav pro děti. Rozhodla jsem se využít své zkušenosti a rozsáhlé prostory naší soukromé školy v centru Zlína, vytvořila jsem tým skvělých mladých lidí, profesionálně jsem je vyškolila tak, aby splňovali vysoké nároky. 
   Nyní jsem si jistá, že rodiče i děti budou nadšeni programem vytvořeným našimi animátory ať už doma na své zahradě, firemním večírku či narozeninové party přímo v našich prostorách. Pokud chcete svou dětskou oslavu pomoci naplánovat nebo ji zorganizovat na klíč, neváhejte mne kontaktovat. "

                                                                                                                                                              Mgr. Alžběta Mrnuštíková
                                                                                                                - hlavní koordinátorka dětských oslav a týmu animátorů