Mikuláš, Čert a Anděl u vás doma

I tento rok jsme pro Vás připravili spoustu čertovské zábavy. Budeme letos opět ve Zlíně a okolí nadělovat spoustu dárečků. Neváhejte a přesvědčte se. Ojednejte si nás!
Těší se na setkání s Vámi Mikuláš, Čert a Anděl !


Proč si vybrat právě nás ?

■  kniha hříchů
■  pozdrav z pekla ( černé uhlí )

■  profesionální představení včetně oblečení
■  křídla z peří a čertovský kožich včetně pytle, kde již spinká nezbedný Pavlíček :-)


Jak probíhá nadílka ?

Mikulášská návštěva je postavená na idividuální dohodě. Chodíme po tři dny a to od pátku 1.12. do neděle 3.12. 2017 od 16 do 20 hod., ale je možné si nás objednat i v jiné dny a hodiny.

Mikuláš, Čert a Anděl se nejdříve setká s kontaktní osobou a předají si dárky a jmenný seznam dětí s jejich hříchy a cnostmi, které si Mikuláš poznamená do knihy hříchů.

S pomocí pekelné knihy hříchů, básniček a písniček přichází předání dárků, podrbání čertova kožíšku a společné focení - doba trvání návštěvy cca 10 - 15 minut a také dle počtu dětí. Naším hlavním regionem je Zlín.

 Připravujeme i kompletní mikulášský program pro obce, firmy, nákupní centra, městské části


Jak to funguje?

      Zašlete objednávku, nebo zavoláte a my Vám potvrdíme Vámi uvedenou hodinu, případně se dohodneme na jiném čase návštěvy, pokud již bude Vámi požadovaný termín zamluven. Cena za návštěvu jedné rodiny je 500 Kč. Pokud se domluví více rodin v jednom domě nebo ulici, cena za návštěvu dvou rodin je 800 Kč a tří rodin 1.000 Kč. Cena ostatních akcí s účastí více rodin je na individuální domluvě. Svou mikulášskou návštěvu si objednejte na tel.: +420 603 954 685 nebo e-mailem: detske-oslavy@only4.cz.

 Kniha hříchů

 

Návštěva našeho Mikuláše s družinou u vás doma

Děkujeme za zajištění návštěvy Mikuláše s jeho družinou. Musím pochválit skvělý přístup k dětem i to, jak uzpůsobili celé „představení“ věku dětí. Nedošlo tak na žádné slzičky. Byli komunikativní, s dětmi navázali kontakt ihned po příchodu, nečekali na žádné pobízení, knihu hříchů měli nastudovanou, sami si podle věku přiřadili jména k dětem. A nezbedný Pavlíček v čertově pytli ležel Matyáškovi ještě dlouho v hlavě ;-)

                                                                                                           3.12.2016        paní Kliková, Prštné