Potřebujete zabavit děti na firemní, rodinné nebo jiné party?

    Taky Vás už nebaví pořád organizovat dětské oslavy doma? Využijte naše služby. Party pořádáme ve vlastních party místnostech v centru Zlína na ulici Zarámí, kdekoliv ve Zlíně nebo klidně u Vás doma na zahradě. Vyzdobíme pro Vás party místnost a připravíme program podle Vašich představ. Pokud budete chtít, můžete si přinést vlastní občerstvení nebo si pouze objednat naše animátory. Chcete-li ovšem party na klíč, není pro nás problém zařídit vše do posledního detailu včetně dortu. Ve Zlíně a okolí působíme již od roku 2014 a za tu dobu jsme obdrželi spoustu skvělých referencí, kterými jsou ozdobeny naše web stránky.

Dominikovy 10. narozeniny v našich prostorách - 12 dětí - 26.11.2016

" Dobrý den, celý den jsem přemýšlela, co Vám napsat.  Nemám slov, bylo to super, děti byli strašně nadšené.... ze všeho. Animátorky byly úžasné, dětem se zaryly do srdíčka , mluvili o nich ještě i doma. Nejcennější byly pro mě slova mého syna Dominička- "Mami, děkuji, bylo to super!"  A večer náš mladší syn Daneček řekl- " Nikdy na tu Domčovu oslavu nezapomenu. Mami, uděláte mi taky takovou oslavu?"
Moc Vám i slečnám animátorkám děkuji,  za všechno, co jste pro mého syna připravili. Budu strašně moc ráda, když se zase potkáme na oslavě narozenin našeho mladšího syna."  28.11.2016  Edita Gajdošíková

 

Anketa

Líbí se vám náš web?

Ano, je přehledný a plný informací. (88)
82%

Ne, nenašel jsem zde, co jsem hledal. (19)
18%

Celkový počet hlasů: 107

Novinky

Animátoři zabaví Vaše děti na firemní párty

27.09.2015 22:43
Sdělte nám datum a místo konání párty, počet a věk dětí a my vyšleme naše animátory, aby jim...

Letní narozeninové oslavy

16.08.2015 09:58
Pořádáte letní oslavu pro rodinu či přátele? Pozvěte si naše animátory přímo k vám domů či na...

Hrají Vaše děti počítačové hry?

07.02.2015 16:44
Chtěly by Vaše děti hrát své oblíbené počítačové hry na své narozeninové party? Není problém....
<< 1 | 2